Zapowiedź 32 kolejki sezonu 2020/2021: MLKS Polan Żabno vs LKS Rzuchowa
Po bardzo emocjonujących derbach z Dąbrowią w środku tygodnia i wyniku 3:1 dla drużyny z Dąbrowy Tarnowskiej, zespół Polanu ponownie zagra mecz na swoim stadionie w sobotnie popołudnie, a przeciwnikiem będzie LKS Rzuchowa.
Goście tego spotkania w rundzie wiosennej znajdują się w dużo gorszej formie niż byli w rundzie jesiennej.z 37 obecnie posiadanych punktów, 30 zdobyli właśnie jeszcze w 2020 roku, natomiast w drużynie musiało dojść do wielu zmian i zdobyte 7 punktów w rundzie jesiennej to 2 wygrane mecze z Ikarem Odporyszów i Unią Niedomice oraz remis z Zorzą Zaczarnie. Po bardzo imponującej rundzie jesiennej, beniaminek ligi okręgowej nieco opuścił loty i spada coraz niżej w dół tabeli, zajmując obecnie 10 lokatę.
Polan natomiast podobnie jak Rzuchowa w rundzie wiosennej zdobył 7 punktów z bardzo podobnymi drużynami jak ich najbliższy przeciwnik (wygrane z Unią Niedomice i Pogórzem Pleśna i remis z Zorzą Zaczarnie). Mimo nie najlepszej gry przez całą rundę i bardzo niewieloma strzelonymi bramkami, gdyż jedynie w meczach z Dunajcem Zbylitowska Góra oraz Pogórzem Pleśna udało się strzelić więcej niż jedną bramkę, drużyna pokazuje swój charakter i waleczność przez całe spotkanie, jednak nie zawsze to wystarcza, by tak bardzo ważne punkty dla drużyny z Żabna trafiły na ich konto.
Zapraszamy wszystkich kibiców w sobotnie popołudnie na Stadion Miejski w Żabnie na godzinę 18:00. Tym razem relację na żywo poprowadzi kanał TrybunaTv , a komentarz do tego spotkania jak zawsze na tym kanale zapewni Paweł Pociecha wraz z gościnnym wsparciem przez Krzysztofa Lechowicza.