Zapowiedź 34 kolejki sezonu 2020/2021: MLKS Polan Żabno vs Ciężkowianka Ciężkowice

W sobotnie popołudnie na stadionie w Żabnie zostanie rozegrana, według terminarza, ostatnia kolejka sezonu, jednak ze względu na przerwę związaną z kwarantanną drużynie Polanu zostaną do rozegrania zaległe dwa spotkania, a drużynie z Ciężkowic jedno.

Będzie to niezwykle ważny pojedynek dla ostatecznego układu drużyn w tabeli ligowej ze względu na to, że Polan zajmuje 14 miejsce mając na swoim koncie 29 punktów, a Ciężkowice zajmują 15 miejsce mając na swoim koncie 27 punktów.

Ciężkowianka Ciężkowice ostro wzięła się do pracy na wiosnę, gdyż po rundzie wiosennej na swoim koncie mieli jedynie 6 punktów. Od marca zawodnicy Ciężkowic zwyciężyli w 6 spotkaniach i w 3 zremisowali i dzięki temu wzbili się w ligowej tabeli wyprzedzając inne dwie drużyny z Gminy Żabno, a więc Niedomice oraz Odporyszów. Sobotni rywale Polanu znacząco wzmocnili drużynę przed rundą rewanżową i z pewnością będą chcieli powalczyć o odebranie pozycji Polanu w najbliższym meczu.

Polan Żabno natomiast swój sezon stara się ratować na finiszu rozgrywek, w ostatnich 6 spotkaniach drużyna znacząco poprawiła przede wszystkim swoje wyniki, gdyż zdobyła 12 punktów z 18 możliwych, jednak jakość gry jest nadal na bardzo niskim poziomie. Trzeba przyznać, że poziom walki i zaangażowania jaki wkłada każdy zawodnik jest godny oklasków ze strony wszystkich kibiców po ostatnim gwizdku sędziego.

Mamy nadzieję, że w sobotnie popołudnie obejrzymy solidne widowisko z obu stron i oczywiście liczymy, że to gospodarze wyjdą zwycięsko z tej batalii.

Zapraszamy wszystkich kibiców na Stadion Miejski w Żabnie o godzinie 18:00. Natomiast tych nie mogących uczestniczyć osobiście zapraszamy na transmisję od godziny 17:50 na naszym Facebooku.