Zapowiedź XI kolejki sezonu 2020/2021: MLKS Polan Żabno vs Wisła Szczucin

W niedzielne popołudnie Polan zmierzy się z zespołem Wisły Szczucin.

Jest to przeciwnik obecnie zajmujący 12 pozycję w tabeli, a więc jedną pozycję niżej niż drużyna Polanu. Ekipa ze Szczucina do tej pory uzyskała 11 punktów w 9 meczach, a więc rozegrali jeden mecz mniej niż Żabnianie, którzy jeszcze nie pauzowali w tym sezonie.

Może drużynie Wisły nie wiedzie się najlepiej, gdyż w ostatnich czterech meczach wygrali jedynie w pojedynku z Unią Niedomicę, ale to Polan z tych dwóch drużyn jest w gorszej sytuacji, ponieważ z ostatnich pięciu pojedynków nie udało się zdobyć ani jednego punktu.

Z pewnością w meczu tym nie zabraknie emocji. Obie drużyny będą mocno walczyć, aby nieco odmienić swoją sytuację w lidze i polepszyć swój bilans punktowy o trzy oczka po tym właśnie spotkaniu.

Wszystkich kibiców zapraszamy na Stadion Miejski w Żabnie na to spotkania i zachęcamy do głośnego wspierania drużyny w dążeniu po ważne, ligowe punkty!

Start meczu o godzinie 15:30!