Zapowiedź XII kolejki sezonu 2020/2021: Olimpia Wojnicz vs MLKS Polan Żabno

W niedzielne popołudnie drużyna Polanu zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z Olimpią Wojnicz.

Gospodarze tego spotkania nie mogą zaliczyć tego sezonu do udanych. W 10 rozegranych do tej pory meczach zdobyli 7 punktów. 2 zwycięstwa z Wisłą Szczucin oraz Gromnikiem oraz remis z Dunajcem Zbylitowska Góra to dorobek przeciwnika Polanu w tej rundzie. Drużyna ta niezbyt radzi sobie w spotkaniach u siebie, gdyż do tej pory nie zdobyła ani jednego punktu w meczach u siebie. Bilans bramkowy Olimpii do tej pory to 12 strzelonych i 24 bramki stracone.

Wydaje się, że lepszy moment niż mecz w Wojniczem by podnieść się z kolan dla Polanu już nie przyjdzie. Po 6 meczach bez punktu i ostatnich trzech, gdy punkty uciekły w ostatnich 20 minutach drużyna gości tego spotkania musi pokazać, że pokładane w niej nadzieję po pierwszych kilku meczach nadal w niej iskrzą i wyjadą do Wojnicza w maksymalnej formie i zagrają na 100% swoich możliwości.

Wszystkich kibiców zapraszamy w niedzielne popołudnie na mecz do Wojnicza, by wesprzeć drużynę w walce o ligowe punkty!

Start spotkania o godzinie 15:00!