Zapowiedź 31 kolejki sezonu 2020/2021: Pogórze Pleśna vs MLKS Polan Żabno

Zanim zapowiedź spotkania na wstępie dodamy do wczorajszego ogłoszenia, że koszulki kibicowskie będą dostępne także w innych kolorach oraz możliwy jest zakup koszulek damskich!

W sobotnie popołudnie drużyna Polanu Żabno wybierze się na mecz do Pleśnej, gdzie rozegra mecz po jednej kolejce pauzy.

Gospodarze tego spotkania to bardzo wymagający przeciwnik, co również na swojej skórze odczuł Polan w rundzie jesiennej, przegrywając na własnym stadionie 2:6. Drużyna prowadzona przez Trenera Andrzeja Wójcika, a więc byłego zawodnika Polanu Żabno prezentuje się do tej pory z bardzo dobrej strony, choć w ostatnim czasie mają chwilowe wahania formy. Zajmują 6 miejsce w tabeli i w ostatnich czterech spotkaniach przegrali z Wojniczem 4:0, zremisowali z Zaczarniem 1:1 oraz wygrali pewnie z Niedomicami 5:0 oraz walkowerem z Tuchowem.

Polan do tego spotkania i do każdego kolejnego musi podejść z maksymalnym skupieniem, gdyż po wpadce w ostatniej rozegranej kolejce z Wojniczem już mocno oddalił się w tabeli i wydaje się, że gonitwa za 13 lokatą w lidze staje się coraz mniej realna, gdyż obecnie Polan traci 9 punktów do zajmującej 13 miejsce Zbylitowskiej Góry. Pozostaje nam wierzyć, że drużynie 9 spotkaniach uda się nadrobić tą stratę i że pod koniec sezonu Żabnianie zaczną prezentować dużo lepszy futbol niż do tej pory.

Wszystkich kibiców zapraszamy do dopingowania drużyny na stadion w Pleśnej na godzinę 15:30 oraz na relację na żywo, która rozpocznie się o 14:50 na naszym Facebooku!