Podziękowanie dla Trenera Daniela Kurzawskiego
Wraz z zakończeniem rundy jesiennej posadę trenera zespołu seniorów opuszcza Trener Daniel Kurzawski. Ubiegły już szkoleniowiec zespołu piastował to stanowisko od lipca 2018 roku, gdy to obejmował drużynę po spadku z IV ligi i to właśnie jemu ówczesny zarząd zlecił zadanie budowy nowego zespołu. W okresie jego pracy warto wyróżnić przede wszystkim pierwszy rok jego pracy, w którym to zespół zajął 6 miejsce na koniec sezonu prezentując solidną formę przez cały czas trwania rozgrywek. Następny sezon zakończony przed startem rundy wiosennej, był już mniej udany, gdyż zakończony na 11 miejscu w tabeli. Sprawa nieco gorzej miała miejsce w tym sezonie i zespół skończył ostatecznie rundę jesienną na 14 pozycji.
Trener Daniel Kurzawski stanął w ostatnich dwóch sezonach przed sporym wyzwaniem, gdyż przed startem sezonu 2019/2020 pożegnano wielu weteranów, którzy przez lata wspomagali zespół na IV-ligowych boiskach. W ich miejsce weszło sporo młodych zawodników, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z seniorską piłką i projekt ten pomimo trudnych początków z pewnością będzie kontynuowany przez kolejnych trenerów.
Trenerowi Danielowi Kurzawskiemu dziękujemy za te 2,5 roku pracy, za wzloty i upadki, za cierpliwość, trud i chęci do budowy przyszłości Polanu Żabno. Dziękujemy za poświęcony czas i serce oddane podczas każdego treningu oraz meczu, a także życzymy dalszych sukcesów na ścieżce trenerskiej w piłce młodzieżowej i seniorskiej, która mamy nadzieję, że dla Trenera dopiero się zaczyna. Mamy nadzieję również, że pomimo rozstania się ze stanowiskiem szkoleniowca Trener nadal pozostanie blisko zespołu i będzie wspierał jego poczynania na boisku.