Zakończenie sezonu
W sobotę 27 listopada odbyło się zakończenie sezonu drużyny seniorów Polanu Żabno. Z tej okazji odbył się mecz pomiędzy obecnymi zawodnikami drużyny, a legendami klubu. Był to miejmy nadzieję pierwszy mecz, który rozpocznie klubową tradycję, by sezon piłkarski kończyć takim właśnie spotkaniem. Ze względu na sytuację związaną z COVID-em mecz odbył się bez udziału publiczności, ale na życzenie kibiców spotkanie to zostało nagrane i link do tego spotkania znajduje się w komentarzach do tego artykułu. Niestety spotkanie jest bez dźwięku ze względu na kiepskie warunki atmosferyczne tego dnia, jednak mimo tego mamy nadzieję, że będzie on mógł zachęcić naszych kibiców do obejrzenia tego pojedynku. Nie będziemy zdradzać wyniku spotkania, a jedynie przedstawimy składy obu zespołów.
Polan Żabno vs Oldboys Polan Żabno
Polan Żabno:
Hubert Makowski - Arkadiusz Bauer, Filip Wróbel, Krzysztof Lechowicz, Krystian Majka - Adrian Zawada, Bartłomiej Kijowski, Wojciech Sołtysiak, Tyler Marchwiany - Dawid Kurzawski, Wojciech Kruk
Zagrali również: Szymon Zieliński i Łukasz Młodawski
Oldboys Polan Żabno:
Piotr Szara - Maciej Burzawa, Piotr Spinda, Mariusz Szostak - Krzysztof Kuczek, Daniel Krzaczek, Waldemar Dzierżanowski, Grzegorz Trytko, Andrzej Wójcik - Paweł Liro, Rafał Wójcik
Zagrał również: Zbigniew Gubernat
Dziękujemy również za zaangażowanie w sędziowanie spotkania Panu Jarosławowi Cholewie, który zaszczycił nas obecnością podczas drugiej połowy spotkania.
Link do spotkania: