Zapowiedź 33 kolejki sezonu 2020/2021: LKS Ładna vs MLKS Polan Żabno

W sobotnie popołudnie drużyna Polanu, po bardzo niefortunnej porażce w ostatnich minutach z Dunajcem Zakliczyn, wyjedzie na mecz do Ładnej.

LKS Ładna do tej pory radzi sobie bardzo dobrze w lidze okręgowej. Zajmuje obecnie 6 miejsce w ligowej tabeli, zdobywając do tej pory 43 punkty przy bilansie bramkowym 82:82. W ostatnich 5 spotkaniach wygrała 4 razy i jedynie w ubiegły weekend uległa Wojniczowi, a w pozostałych spotkaniach pokonała Odporyszów, Niedomice, Tuchovię i Szczucin. Sobotni rywale Polanu nie lubią dzielić się punktami ligowymi, gdyż do tej pory jedynie zremisowała w meczu z Zaczarniem.

Polan natomiast nadal walczy o swoje miejsce, jednak szanse na 13 miejsce już praktycznie zostały tylko matematyczne, ale walka o utrzymanie 14 miejsca będzie na finiszu rozgrywek równie ważna, gdyż Ciężkowice nadal nie składają broni. Polan po zwycięstwie z Rzuchową i dobrej grze z Zakliczynem do 70 minuty zdawałoby się, że zmierza ku bardzo dobrej końcówce sezonu, jednak brak koncentracji w ostatnich minutach spowodował, że Żabnianie nadal muszą walczyć i nie mogą pozwolić sobie na rozluźnienie w najbliższych pięciu spotkaniach. Po 27 rozegranych meczach Polan uzbierał 23 punkty z bilansem bramkowym 54:80.

Zapraszamy wszystkich sympatyków klubu na stadion w Ładnej na godzinę 18:00. Natomiast tych, którzy nie mogą się pojawić zapraszamy na transmisję, która rozpocznie się o 17:50 na naszym profilu Facebookowym.